KRÁL DRONŮ 2018
 • Žhavé novinky na trhu

  Žhavé novinky na trhu

  Monitorujeme to nejlepší, co přichází na trh RC modelů

  Chci číst více

 • Odborné návody

  Odborné návody

  Radíme, jak poladit a vylepšit vašeho miláčka

  Chci číst více

 • Vyberte si to své

  Vyberte si to své

  U nás zjistíte, který RC model bude ten pravý

  Chci číst více

 • 01
 • 02
 • 03
/ 03

Co u nás najdete

Husté videa

Husté videa

Neuniknou vám nejnovější unpackingy, recenze a DYI tutoriály!
Slevy

Slevy

Pravidelně uvádíme nejlevnější modely ve výprodejích
Poradna

Poradna

Chcete začít s RC modely? Dostaneme vás do toho!

Autíčko na ovládání k narozeninám

V moderní rodině je to více než klasická situace - dítě má od mobilu přes tablet pomalu i dotykové hodinky a jeho narozeniny se pro vás stávají noční můrou. Co s tím? Dárky mají vykouzlit radost, ale neměly by druhým dnem skončit v koši. Dejte šanci RC modelům. První investici zvládne úplně každý! Poradíme vám, které modely jsou pro začátečníky nejlepší na nácvik ovládání!

Pokračovat ve čtení

Recenze: Vrtulník Blade 120S

Jste-li milovníkem RC modelů vrtulníků, jistě si pamatujete éru koaxiálů nebo tříkanálových vrtulníků s vodorovným uložení zadní vrtule. Pro opravdové profesionály tady byly jednorotorové vrtulníky bez pádel! Dnes už však neplatí, že vrtulníky bez pádel jsou pouze pro profesionály, díky pokročilému a sofistikovanému stabilizačnímu systému SAFE s nimi létat zvládne i začátečník. Tento systém SAFE vám představíme na testu mikrovrtulníku Blade 120S.

Pokračovat ve čtení

Test větroně Scorpio A200 RTF

Našli jste pod stromečkem právě model Scorpio A200 RTF? Výborně volba, pokud jste začátečníkem. Samotná značka Scorpio pochází z dílen společnosti Astra Model. U modelu A200 se dodává pouze v balení s RC soupravou, akumulátorem, nabíječkou a kabelem k nabíječi. Krabice je velmi bezpečná model a příslušenství je v krabici dobře chráněno před poškozením, a to vloženým do tvarovaných polystyrenů.

rc model

Pokračovat ve čtení

Recenze elektrovětroně: Multiplex Solius RR

To tady ještě nebylo, řeč dnes bude o elektrovětroni Multiplex Solius RR. Model je vyroben z “bublin“, z důvodů snadné manipulaci přenositelnosti. U jiných modelů se můžeme setkat s křehkostí, která je může při manipulaci a přenosu značně poškodit. Po značce multiplex jsme sáhli proto, že se jedná o prověřeného výrobce, který vypouští na světlo světa pouze kvalitní kousky.

Pokračovat ve čtení

Recenze letadla: E-flite Apprentice S15e RTF

Dnes začneme poněkud z jiné strany, a to rozbalováním z krabice o rozměru 100x20x50. Když krabici otevřeme, spatříme samotný téměř hotový model s příslušenstvím, tříčlánkový akumulátor E-flite 3300 mAh, vysílač DX5e s bateriemi a nabíjecí zařízení. Všechny díly jsou zabalené a upevněné ke krabici, aby nedošlo k jejich poškození v průběhu přepravy.

Pokračovat ve čtení

Další články...

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!