KRÁL DRONŮ 2018
 • Žhavé novinky na trhu

  Žhavé novinky na trhu

  Monitorujeme to nejlepší, co přichází na trh RC modelů

  Chci číst více

 • Odborné návody

  Odborné návody

  Radíme, jak poladit a vylepšit vašeho miláčka

  Chci číst více

 • Vyberte si to své

  Vyberte si to své

  U nás zjistíte, který RC model bude ten pravý

  Chci číst více

 • 01
 • 02
 • 03
/ 03

Co u nás najdete

Husté videa

Husté videa

Neuniknou vám nejnovější unpackingy, recenze a DYI tutoriály!
Slevy

Slevy

Pravidelně uvádíme nejlevnější modely ve výprodejích
Poradna

Poradna

Chcete začít s RC modely? Dostaneme vás do toho!

Nebojte se terénu, Traxxas TRX-4 Tactical unit!

Jste milovníky RC modelů? Máte rádi off-road? Právě teď máte jedinečnou možnost brousit si zuby na zbrusu novou hračku od společnosti Traxxas. Jedná se o model TRX-4 s přívlastkem Tactical unit! Co to znamená? Je to zkrátka pecka! Tak jako správné obrněné taktické vozidlo je i Traxxas skoro nerozbitný, zároveň má spoustu technických vychytávek, které se používají ve skutečných off-roadech (nápravová převodovka, uzávěrka diferenciálu,…). Tento model je natolik fantastický, že jsme se mu rozhodli věnovat celý článek, ve kterém detailně popíšeme ty nejzajímavější konstrukční řešení.

rc model traxxas

Pokračovat ve čtení

LOSI Night Crawler

Dnes se podíváme na rc model, který je cílen na pomalou jízdu v terénu a překonávání poměrně značných překážek, díky jeho velkým kolům. Sám název napovídá, že se novinka od značky LOSI nebude bát těžkého terénu. Tento model je určen trpělivým milovníkům rc modelů, protože trpělivost je potřeba, když vybíráte vhodnou cestu těžkým, takřka neprůjezdným prostředím.

Pokračovat ve čtení

Sukhoi SU-29MM - mrštný akrobat

Co tady dnes máme? Nejedná se o novinku, nicméně o druhou generaci ověřeného rc modelu letounu Su-29MM. První generaci bývala často vytýkána menší flexibilita stabilizace. Aby se předešlo tomuto nešvaru, byl vytvořen právě tento model, který má vylepšenou aerodynamiku a možnost nastavení stabilizace.

 

Pokračovat ve čtení

Příslib roku 2017 - Losi 8ight Nitro

V novém roce netrpělivě očekáváme příchod modelů, na které se budou stát řady. Jedním z nich je Losi 8ight Nitro, který je momentálně na cestě do české oficiální distribuce ve verzi s NITRO motorem.

Pecka a jejich dodavatel Astra Model už mají 8ight s klasickým motorem, ale Nitro verze by měla přijít začátkem února 2017.

Pokračovat ve čtení

Další články...

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!