KRÁL DRONŮ 2018
 • Žhavé novinky na trhu

  Žhavé novinky na trhu

  Monitorujeme to nejlepší, co přichází na trh RC modelů

  Chci číst více

 • Odborné návody

  Odborné návody

  Radíme, jak poladit a vylepšit vašeho miláčka

  Chci číst více

 • Vyberte si to své

  Vyberte si to své

  U nás zjistíte, který RC model bude ten pravý

  Chci číst více

 • 01
 • 02
 • 03
/ 03

Co u nás najdete

Husté videa

Husté videa

Neuniknou vám nejnovější unpackingy, recenze a DYI tutoriály!
Slevy

Slevy

Pravidelně uvádíme nejlevnější modely ve výprodejích
Poradna

Poradna

Chcete začít s RC modely? Dostaneme vás do toho!

Vysílač Spektrum DX8e

Pokud jste si oblíbili vysílače značky Spektrum, tak pozorně čtěte, protože se budeme věnovat novému modelu DX8e. Hned v úvodu zmínil fakt, že se příliš neliší od modelu DX6e. U nového modelu byly přidány dva kanály, celkově osm, a navíc je vybaven potenciometrem. K čemu je nový model vhodný? Tak například k tomu, že máte možnost řídit větroně s pokročilou mechanikou křídla, a to je slušný argument.

Spektrum DX8e

Pokračovat ve čtení

Nanotechnologie výrazně chrání RC modely

Copak to tady máme, dnes se pobavíme o nanotechnologii ve smyslu ochrany RC modelů. Již nějakou dobu se můžeme potkávat s produkty, nesoucí ve svém názvu "nano". Mnoho spotřebitelů se ptá, jestli jsou opravdu tak výborné v porovnání s jejich poměrně vyšší cenou oproti běžnému produktu bez přívlastku "nano". Nanotchnologie se postupně propracovala až kmodelářům, kteří ji začínají stále víc používat.

Pokračovat ve čtení

Vše potřebné máte v mobilu, aplikace Traxxas Link

Konketivita vládne světem, nejinak je tomu i v "modelařině". Dnes už není žádnou výjimkou, že můžete spojit svůj přijímače a vysílače Traxxas se smartphonem. Jedná se o opravdu užitečná appka, která vám umožní nastavovat různé parametry. Pojďme si ji představit blíž.

Pokračovat ve čtení

Vaterra Halix opomenutý mohykán

Halix se řadí mezi modely, které jsou zapomínané, nezajímá to ale, že se jedná o špatný model, který by nebyl oblíbený. Jeho neúspěch je dán zejména nějakou chybou, ať už uvedení na trh nebo málo zvučná značka. Ti, kdo zrovna nechtějí za rc modely rozhazovat značné množství peněz, je například Vaterra Halix kouskem, na který by se měli zaměřit. Podobné modely se totiž velmi často prodávají za velmi atraktivní ceny.

Pokračovat ve čtení

Bez servomotorů by se modelářům žilo těžce

Servo, s touto součástkou se setkáváme jak v "modelařině", tak v normálním životě velmi často. Jiným názvem se jedná o servomotor, který usnadňuje a nahrazuje fyzickou práci člověka. Jeho největší výhodou je skutečnost, že lze nastavit polohu nebo natočení osy. U automobilů například efekt servomotoru poznáme v případě, kdy točíme volantem, jde totiž lehce.

Pokračovat ve čtení

Další články...

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!