KRÁL DRONŮ 2018

Recenze: Vrtulník Blade 120S

Jste-li milovníkem RC modelů vrtulníků, jistě si pamatujete éru koaxiálů nebo tříkanálových vrtulníků s vodorovným uložení zadní vrtule. Pro opravdové profesionály tady byly jednorotorové vrtulníky bez pádel! Dnes už však neplatí, že vrtulníky bez pádel jsou pouze pro profesionály, díky pokročilému a sofistikovanému stabilizačnímu systému SAFE s nimi létat zvládne i začátečník. Tento systém SAFE vám představíme na testu mikrovrtulníku Blade 120S.

Pokračovat ve čtení

Test větroně Scorpio A200 RTF

Našli jste pod stromečkem právě model Scorpio A200 RTF? Výborně volba, pokud jste začátečníkem. Samotná značka Scorpio pochází z dílen společnosti Astra Model. U modelu A200 se dodává pouze v balení s RC soupravou, akumulátorem, nabíječkou a kabelem k nabíječi. Krabice je velmi bezpečná model a příslušenství je v krabici dobře chráněno před poškozením, a to vloženým do tvarovaných polystyrenů.

rc model

Pokračovat ve čtení

Recenze elektrovětroně: Multiplex Solius RR

To tady ještě nebylo, řeč dnes bude o elektrovětroni Multiplex Solius RR. Model je vyroben z “bublin“, z důvodů snadné manipulaci přenositelnosti. U jiných modelů se můžeme setkat s křehkostí, která je může při manipulaci a přenosu značně poškodit. Po značce multiplex jsme sáhli proto, že se jedná o prověřeného výrobce, který vypouští na světlo světa pouze kvalitní kousky.

Pokračovat ve čtení

Recenze letadla: E-flite Apprentice S15e RTF

Dnes začneme poněkud z jiné strany, a to rozbalováním z krabice o rozměru 100x20x50. Když krabici otevřeme, spatříme samotný téměř hotový model s příslušenstvím, tříčlánkový akumulátor E-flite 3300 mAh, vysílač DX5e s bateriemi a nabíjecí zařízení. Všechny díly jsou zabalené a upevněné ke krabici, aby nedošlo k jejich poškození v průběhu přepravy.

Pokračovat ve čtení

Recenze letadla: Parkzone Radian Pro

Dnes je tady model od výrobce, který převzal marketingový slogan od společnosti Nike. Proč? Tvrdí totiž o svých modelech, že jsou „Just fly“, kdežto Nike „Just do it“. Když si to přeložíme do češtiny, tak slogan modelů Parkzone zní, „leť“! Model je totiž hotový a téměř připravený k letu. Recenze se bude týkat modelu a Radian Pro, který otestujeme. 

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!