KRÁL DRONŮ 2018

RC auto pro dospělé, kteří se nebojí hraní

Věřte nebo ne, lásce k RC modelům se dá propadnout v každém věku. I starší pánové, kteří navštívili výstavy modelů či různé akce s ukázkami projevili touhu znát moderní technologie a začali se zajímat o modelářský svět. Třeba patříte také mezi ty, kteří rádi tráví volný čas v dílně nad něčím kreativním. My vám doporučíme RC auto, s kterým strávíte mnoho času nejen na trati, ale také v "domácím servisu".

traxxas nitro

Model Traxxas Nitro Slash je obrovským modelem, který se řadí mezi obrovské modely aut, které patří do rukou zkušených jezdců a dospělých, kteří věří, že zvládnou ukočírovat jakoukoliv sílu. Proč tento model není pro děti? Jeho rozměry 50x30 centimetrů s hmotností 3,5 kg nám dají za pravdu, že by takový model zbořil kdejaké menší dítě. A to nemluvíme o faktu, že Traxxas Nitro dokáže vyvinout rychlost větší než 50 KM/H.

Sice je tento Slash RTR, čili kompletně poskládaný a připravený k jízdě, ale má v sobě spalovací motor a to znamená jediné - pravidelnou údržbu a manipulaci s benzinem. To jsou indikátory RC modelů pro dospělé.

rc nitro shlash

TOP Vlastnosti RC auta Traxxas Nitro

  • Kompletně sestavený model včetně RC soupravy TQ 2.4 GHz
  • Rychlost více než 80 km/hod
  • Jízda i v těžkých terénech
  • Dvojité pevnostní duralové šasi 6061-T6 o tloušťce 2.5 mm

 

Chcete vědět o tomto modelu více nebo si chcete prohlédnout podobné modely? Navštivte ESHOP Astra MODEL.CZ a nechejte se inspirovat!

 

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!