KRÁL DRONŮ 2018

LOSI Night Crawler

Dnes se podíváme na rc model, který je cílen na pomalou jízdu v terénu a překonávání poměrně značných překážek, díky jeho velkým kolům. Sám název napovídá, že se novinka od značky LOSI nebude bát těžkého terénu. Tento model je určen trpělivým milovníkům rc modelů, protože trpělivost je potřeba, když vybíráte vhodnou cestu těžkým, takřka neprůjezdným prostředím.

Pokračovat ve čtení

Sukhoi SU-29MM - mrštný akrobat

Co tady dnes máme? Nejedná se o novinku, nicméně o druhou generaci ověřeného rc modelu letounu Su-29MM. První generaci bývala často vytýkána menší flexibilita stabilizace. Aby se předešlo tomuto nešvaru, byl vytvořen právě tento model, který má vylepšenou aerodynamiku a možnost nastavení stabilizace.

 

Pokračovat ve čtení

Modelářské potřeby je třeba mít kvalitní!

Trpělivost, puntičkářství a čas mají společný jmenovatel a tím je modelářství. Předmětem je výroba konkrétních trojrozměrných modelů. Nejčastěji se modelují existující předměty, stavby, stroje, méně často plánované objekty a podobně. Důležitým ukazatelem, určující rozměr výsledného modelu je měřítko.


Mnoho z nás by se divilo, ale modelářství může být pojato buď jako koníček, nebo také jako profesní činnosti. Profesionální modelář je třeba například při výrobě forem pro výrobu, nebo při návrzích strojů, výrobních linek, ale i konkrétních výrobků. 

Nejčastější použití modelů:

  • architektura
  • film
  • vědecké výzkumy

Aby byl model co nejvěrohodnější, je třeba najít e-shop, který nám dodá kvalitní, přesně lícující modelářské díly a potřeby. Pokud tak neučiníme, stane se to, že vynaložené úsilí, čas a snaha příjdou na zmar, protože nekvalitní součástky na sebe nesedí a je potřeba je doupravovat. Takovým kvalitním e-shopem je například Astramodel.

 

Příslib roku 2017 - Losi 8ight Nitro

V novém roce netrpělivě očekáváme příchod modelů, na které se budou stát řady. Jedním z nich je Losi 8ight Nitro, který je momentálně na cestě do české oficiální distribuce ve verzi s NITRO motorem.

Pecka a jejich dodavatel Astra Model už mají 8ight s klasickým motorem, ale Nitro verze by měla přijít začátkem února 2017.

Pokračovat ve čtení

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!