KRÁL DRONŮ 2018

Vytiskněte si svůj rc model

 

Možná to zní jako naprosté sci-fi, nicméně je to realita! Dnes jsme schopni pomocí 3D tiskáren vytisknout od malých dílků určených pro domácnosti, přes průmysl až po lékařství. Bylo jen otázkou času, že nějakého modeláře napadne vytisknout přímo rc model. Technologie 3D tisku nabízí pro modelářské užití velmi široké možnosti.

 

Pokračovat ve čtení

Pojištění pro modeláře!

Venku je krásné počasí, milovníci rc modelů a dronů právě toto počasí využívají k létání a ježdění po exteriéru. Bohužel obecně platí, že každý modelář je odpovědný za provoz svého modelu. Pokud se jedná o model letadla nebo dron, může způsobená škoda dosahovat poměrně citelné finanční sumy. Tak jako provoz automobilu je ošetřen pojištěním, tak i modeláři se mohou pojistit při svých radovánkách.

Pokračovat ve čtení

Autodráha pro nejmenší závodníky

Chcete učit své dítě od mala lásce k motoru a závodění? Není lepší start, než začít s autodráhami. Jenže klasické autodráhy v měřítku 1:43 jsou ještě například pro 3 leté dítě moc. V tak nízkém věku dítě ještě nevnímá celou šíři dráhy, a tak je potřeba pořídit speciální autodráhu pro děti pod 5 let. My vám poradíme vhodný druh.

Pokračovat ve čtení

Jak funguje RC model letadla

Nejnovější analytické průzkumy našeho webu zjistily, že jsou v současnosti oblíbenější více RC letadla, než RC auta. Tím pádem chceme, aby si noví nadšenci nemuseli vyhledávat informace složitě a přečetli si náš návod, jak fungují RC letadla a podle něj si pak mohli i vybrat.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!