KRÁL DRONŮ 2018

5 rad, jak NEVYBÍRAT RC modely k Vánocům

Již jen měsíc a pár dnů a budeme sedět s plným břichem v obýváku, sledovat děti rozbalující své vysněné dárky. Tradiční sázkou na jistotu jsou RC modely aut a vrtulníků. Stačí však neznalost oboru a dítě může být z dárku po pár dnech velmi zklamané. My Vám chceme poradit, jak vybrat model, u kterého problémy nenastanou.

Pokračovat ve čtení

Poslední možnost na léto s RC modely lodí

Prázdniny jsou u konce, září je tady a teplé večery už nebudou na denním pořádku. Přesto počasí hlásí, že babí léto bude a to znamená, že máme ještě čas vyřádit se s RC modely lodí. V tomto článku si popíšeme, jak vybrat loďku pro začátečníka a v které cenové relaci je pro koho vhodná.

Pokračovat ve čtení

RC auto pro dospělé, kteří se nebojí hraní

Věřte nebo ne, lásce k RC modelům se dá propadnout v každém věku. I starší pánové, kteří navštívili výstavy modelů či různé akce s ukázkami projevili touhu znát moderní technologie a začali se zajímat o modelářský svět. Třeba patříte také mezi ty, kteří rádi tráví volný čas v dílně nad něčím kreativním. My vám doporučíme RC auto, s kterým strávíte mnoho času nejen na trati, ale také v "domácím servisu".

traxxas nitro

Pokračovat ve čtení

Ideální dron pro děti

Každý jednou začínal a stejně jako v mládí lidé řídí fiktivní automobil, tak i budoucí zkušení letci s drony začínají nejprve na mikro modelech. Myslíte si, že by kvadrokoptérka mohla být vhodným darem pro své dítě? My vám poradíme, na co si dát pozor a podle čeho vybrat dron pro děti.

dron pro děti blade

Pokračovat ve čtení

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!