KRÁL DRONŮ 2018

Výběr RC auta na Vánoce

Je poslední den listopadu, což značí, že prosinec je za dveřmi a s ním také Vánoce, jedny z největších svátků v roce. Pravděpodobně vymýšlíte dárky pro své nejbližší, kterými je obdarujete. Pro případ, kdybyste se rozhodli koupit rc model auta, jste tady správně. Poradíme vám s výběrem toho pravého. 

rc auto

Pokračovat ve čtení

Jak vybrat expediční RC model?

Léto se blíží, co takhle pořídit nějakou novou hračku? Že to zní zajímavě, to si pište! Na výběr máte opravdu velké množství rc modelů. Tento článek budu mířit ale na tzv. expedice. Víte, co to je? Jedná se o disciplínu, kde máte možnost vyzkoušet si na vlastní "kůži " a v malém měřítku skutečnou off-road výpravu. Taková výprava se může odehrávat na dvorku, v parku nebo místě, kde je občas nějaká louže nebo bláto. Pokud vás expediční modely zaujaly, začtěte se do článku.

Pokračovat ve čtení

Jak na Airbrush a výběr stříkací pistole

V dnešním článku se podíváme na to, jak rc modelu dát barvu. Metod je hned několik od nejjednodušších až po složitější. My se budeme zabývat technologií stříkání "airbrush". Až si vysvětlíme, o co se vlastně jedná, zmíním, podle čeho vybírat vhodnou pistoli. Tak se do toho pusťme!

Pokračovat ve čtení

Výběr dronu pečlivě zvažte!

Chcete si koupit dron? Dávejte pozor! Většinou vám prodejce nabídce pouze kvadrokoptéru místo drona. Slovíčko dron pochází ze zkratky UAV (Unmanned Aerial Vehicle). Jedná se o autonomní létající stroj, který je řízen na dálku a jeho let lze naprogramovat dle účelu. Odkud se asi tak vzal? Správně! První zmínky o dronech pochází z americké armády. Dnes se drony používají kromě průzkumů také k civilním úkolům nebo pro zábavu. Jak správně vybrat takový dron? To se dozvíte v tomto článku.

dron

Pokračovat ve čtení

Kde sehnat široký sortiment dronů?

Většina nás se z drony již potkala, taky se najdou tací, kteří chtějí vlastnit dron ale při pohledu do ceníků jim hrůzou zešediví vlasy, protože ceny jsou opravdu vysoké. Je sice zcela zřejmé a jasné, že pokud chci koupit něco kvalitního, tak si za to musím připlatit, bohužel v případě, že kupuji drona a nejsem zcela přesvědčený, že jej chci, je opravdu hloupost utrácet desítky tisíc a poté tyto drony s finanční ztrátou prodávat. V tomto článku si řekneme jaké jsou výhody a nevýhody, co pro nás vyplývá, když vlastníme dron a kde koupit pro začátek. 

Pokračovat ve čtení

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!