KRÁL DRONŮ 2018

Ideální dron pro děti

Každý jednou začínal a stejně jako v mládí lidé řídí fiktivní automobil, tak i budoucí zkušení letci s drony začínají nejprve na mikro modelech. Myslíte si, že by kvadrokoptérka mohla být vhodným darem pro své dítě? My vám poradíme, na co si dát pozor a podle čeho vybrat dron pro děti.

dron pro děti blade

Dobrým vodítkem je pochopitelně cena. Není třeba brousit do modelů dražších než 3 000 a výše. Záleží podle věku. Pokud má dítě například 10 let, už by mohlo zvládat lepší model, naopak pětileté dítě zvládne opravdu jen základní mini-dron.

Nutným kritériem je pak označení dronu značkou RTF - to znamená Ready to Fly. Takový dron jen rozbalíte, dáte baterky do ovladače, nabijete akumulátor a letíte.

Co může být zajímavé pro první nákup? Hledejte drona vybaveného LED světýlky. Ty pomáhají v orientaci i za světla. Nezdá se to, ale malý dron se ve větší výšce nemusí zdát lehce viditelným.

TIP: Možným prvním dronem by mohl být pro vaše dítě Blade Inductrix. Jeho cena se pohybuje okolo 2 000 Kč a splňuje všechny zmíněné kritéria.

dron pro děti blade

Více fotek a video najdete na: http://www.astramodel.cz/cz/katalog/blade/blade-inductrix-safe-rtf-mod-1-p39001.html

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!