KRÁL DRONŮ 2018

Chevrolet pro každého - RC model K10 Vattera 1:10

Aktuálně nejoblíbenější měřítko RC aut 1:10 má nový přírůstek do rodiny. A je to opravdový hezoun. Imitace Chevroletu Vaterry ve žlutém provedení je spojením elegance a obrovské síly. Pojďme se podívat na tohoto elektro expedičního kouska.

rc auto vaterra chevrolet

 

První řadě je třeba uvést, že i když je jeho velikost odrazující, takový elektro model je RC modelem pro každého! S perfektními funkcemi jízdu zvládne i dítě! Má totiž náhom 4WD, takže máte jistotu, že i při výjezdech a obtížnějších terénech nezůstanete vyset.

Přední a zadní odpružení zajišťuje maximální zábavu na skokáncích a vodních přejezdech. Do vody se nemusíte být díky voděodolnému regulátoru. Auto jede na motoru Dynamite Crawler 35T.

Jednorychlostní kovová převodovka je navržena tak, aby zvládala vysoký výstupní výkon pohonu a náročné provozní podmínky.

vattera

Léto je tedy ideální příležitost na prohnání tohoto auta ve všech možných terénech. Vyrazte do přírody a zdolejte překážky s tímto skvělým RC modelem Vaterra.

TIP: Kupte si jej exkluzivně jako jedni z prvních na eshopu Astra model CZ - http://www.astramodel.cz/cz/katalog/vaterra/vaterra-chevrolet-k10-pickup-1972-ascender-1-10-rtr-p47405.html

 

Napište nám

Chcete ještě konkrétněji poradit popřípadě radu zkušeného technika? Jsme tady pro vás!